Како да разговарате со секого

Original title: How to talk to anyone : 92 little tricks for big success in relationships | Num. of pages: 357 | Dimensions: 21 | Cover: тврда

Малите потези на кои ве учи оваа книга, а кои без напор можете да ги направите дел од својата секојдневна рутина, ја создаваат вашата судбина. Зашто кога повторувате некое дејство, тоа ви станува навика. Навиките што ги имате го создаваат вашиот карактер. А вашиот карактер е ваша судбина. Успехот нека биде вашата судбина!

Price: 450 ден

8 in stock

Compare
Sold By Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Како да разговарате со секого

Categories: ,
SKU: 978-608-230-652-0

Издавачки центар ТРИ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Како да разговарате со секого”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in