Како да се биде девојка : силна слободна и само своја

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: How to be a girl : stark, frei und ganz du selbst | Бр. на страни: 153 | Димензии: 21 | Корица: /

Една поинаква книга за девојки!
Дали некогаш си се запрашала зошто постојат правила кои се чини дека важат само за девојки?
Дали сакаш да дознаеш повеќе за bodyshaming, selfcare и рамноправноста?
Дали сметаш дека се интересни жените и девојките кои си тераат по свое?
Со сите списоци, совети и се разбира најмногу од се Girlpower!

Цена: 280 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Како да се биде девојка : силна слободна и само своја

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-632-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Како да се биде девојка : силна слободна и само своја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in