Карлсон лета

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2001
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 61 | Димензии: 0x0 | Корица: мека

...Минувајќи Карлсон фрли еден долг поглед на Палчо и одмина. Направи малечок круг над покривот од соседната куќа, ги обиколи оџаците и потоа пак се упати кон прозорецот на Палчо. Ја зголеми брзината и помина крај Палчо и пак ја зголеми брзината...

Цена: 100 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Карлсон лета

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-249-X

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Карлсон лета”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in