Картички „Азбука“

Автор: /
Издавач: Паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Картички „Азбука“ | Бр. на страни: / | Димензии: / | Корица: мека

И АЗБУКАТА МОЖЕ ДА БИДЕ ЛЕСНА, АКО ЈА ЗНАЕШ НЕЈЗИНАТА ПЕСНА

Пеејќи и редејќи ги картичките на Стела и Сани, азбуката се учи мошне брзо и лесно. Уверете се самите колку е забавно. А, Б, В... сè така до Ш, па одново А и така во круг, азбуката ќе ја научиш брзо како никој друг!

Цена: 250 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Картички „Азбука“

Категории: , ,
ИСБН: 9786084892847

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Картички „Азбука“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in