Картонска сликовница: Азбука

Издавач: Светот на Биби | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Картонска сликовница: Азбука | Бр. на страни: 12 | Димензии: 15 см | Корица: тврда

Весела, картонска сликовница наменета за најмалите дечиња преку која ќе се запознаат со буквите од азбуката и ќе ги научат првите поими.

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Светот на Биби

Report an abuse for product Картонска сликовница: Азбука

Категорија:
ИСБН: 978-608-4899-16-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Картонска сликовница: Азбука”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in