Картонска сликовница: Питоми животни

Издавач: Светот на Биби | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Картонска сликовница: Питоми животни | Бр. на страни: 12 | Димензии: 15x15 см | Корица: тврда

Весела, картонска сликовница наменета за најмалите дечиња од која ќе ги научат питомите животни од различни краеви на светот.

Цена: 290 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Светот на Биби

Report an abuse for product Картонска сликовница: Питоми животни

Категорија:
ИСБН: 978-608-4899-17-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Картонска сликовница: Питоми животни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in