Можеби ќе се сретнеме повторно

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Ќе се сретнеме повторно | Бр. на страни: / | Димензии: / | Корица: мека

Во предпродажба, испорака по 13.02.2019! Дали љубовта може да ги надмине сите пречки? Замислете да запознаете еден човек, заедно да поминете шест прекрасни дена и да се вљубите во него. Чувството за тие шест дена е заедничко: никогаш не сте било толку сигурни за ништо друго. Потоа, тој заминува на одмор и ветува дека ќе се јави од аеродромот - сè уште немате причина за сомнеж. И... тој не се јавува. Пријателите ви кажуваат да го заборавите, но чувствувате дека грешат. Живеете со мислите дека можеби нешто се случило, дека има причина поради која тој не се јавува. Секако дека постои причина. Единствената причина е ВИСТИНАТА. Дали таа вистина  ќе ги вкрсти патиштата на Сара и Еди ?

Цена: 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Можеби ќе се сретнеме повторно

Категорија:
ИСБН: 9786082620039

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Можеби ќе се сретнеме повторно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in