Keјт идната кралица

Издавач: Попули | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: Kate: The Future Queen | Бр. на страни: 265 | Димензии: 145х205 | Корица: /

КНИГА ЗА РАЃАЊЕТО НА ЉУБОВНАТА ПРИКАЗНА ВО КРАЛСКИОТ ДВОР


Исцрпна ретроспектива на оваа современа кралска љубовна приказна. Неверојатно и до детаљ, Никол ја разоткрива љубовта на Вилијам и неговата идна сопруга и ја истражува неговата силна поврзаност со својот брат и начинот на кој тие заедно ѝ даваат нов ликна иднината на британската монархија.

ВЕНИТИ ФЕР

Врвна новинарска сторија за кралскиот двор.

ЏОРЏ СТЕФАНОПОЛУС, ЕЈ-БИ-СИ ЊУЗ

Богата со интриги и сочни детали за Вилијам и Хари −
задолжителна лектира за обожавателите на кралското семејство.

ЛАЈФ & СТАЈЛ

Цена: 300 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Keјт идната кралица

Категорија:
ИСБН: 978-608-229-954-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Keјт идната кралица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in