Ќерката на мојата најдобра пријателка

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: My best friendʹs girl | Бр. на страни: 472 | Димензии: 20 | Корица: /

КАМРИН МАТИКА ЖИВЕЕ БЕЗ ОБВРСКИ – ЕДНА РОДЕНДЕНСКА ЧЕСТИТКА, ЗАСЕКОГАШ, ТОА ЌЕ ГО ПРОМЕНИ. Камрин Матика и Адела Бренон се најдобри пријателки кои мислеле дека ништо нема да може да ги раздели сè додека Адела не стори нешто незамисливо – ќе спие со свршеникот на Камрин. Кога Камрин го открива нивното предавство, одлучува да ги прекине врските со нив… Но, по неколку години дознава дека Адела е болна од рак и дека за нејзината ќерка нема кој да се грижи… Таа ќе побара од Камрин да ја посвои… „Вистинско уживање!“ – New Woman „Различни ликови и досетлив стил“ – Heds

Цена: 420 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Ќерката на мојата најдобра пријателка

Категорија:
ИСБН: 978-608-262-065-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Ќерката на мојата најдобра пријателка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in