Kësulkuqja

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Shqip | Година: 2009
Оригинален наслов: Kësulkuqja | Бр. на страни: 16 | Димензии: 120x165 | Корица: /

Përshkrim i shkurtër: Për më të vegjëlit, një përzgjedhje e gjashtë përrallave më të mira të vëllezërve Grim, të rrëfyera në 6 faqe të punuara nga kartoni i fotrtë me ilustracione kolorite. Në këtë edicioni do të gjeni librat e ilustruara: Hirushja, Kusulëkuqja, Ujku dhe shtatë edhat , Maçoku me çizme, Zana dhe Iliri dhe Borëbardha dhe shtatë xhuxhat. Ky edicion botimesh mund të gjendet në gjuhën shqipe dhe maqedonase.

Цена: 84 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Kësulkuqja

Категорија:
ИСБН: 978KK00121

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Kësulkuqja”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in