КЛУБОТ 5 НАУТРО

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Клубот 5 наутро : Зграпчи го утрото! Воздигни го својот живот! | Бр. на страни: 330 | Димензии: / | Корица: мека

Светски признатиот гуру Робин Шарма ви го претставува концептот на Клубот 5 наутро – докажан систем кој им помогнал на илјадници клиенти максимално да си ја зголемат продуктивноста, да си го подобрат здравјето и да уживаат во спокоен живот во ова динамично и стресно време.

Преку восхитувачка – и честопати забавна – приказна во која главните актери се борат да ги надминат своите лични проблеми и се среќаваат со еден ексцентричен тајкун кој станува нивен таен ментор, Клубот 5 наутро ќе ве запознае со:

- Начинот на кој големите и мудри луѓе ги почнуваат своите утра за да постигнат зачудувачки резултати.
- Малку познатата формула за инспирација и фокусираност за извлекување на најдоброто од денот.
- Докажаната практика што помага лесно да се разбудите додека повеќето луѓе уште спијат, добивајќи скапоцено време за размислување и изразување на својата креативност.
- Револуционерни тактики да ги одбраните своите дарби, таленти и соништа од дигиталното лудило и тривијалните дразби за да можете да уживате во успехот, работата и магичното влијание врз светот.

Цена: 500 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product КЛУБОТ 5 НАУТРО

Категорија:
ИСБН: 978-608-230-614-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “КЛУБОТ 5 НАУТРО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in