Клучот на Соломон

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 509 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Во архивите на Ватикан постои бележник којшто упатува на шифрата според која може да се прочита евангелието за кое се претпоставува дека е напишано од Исус. Во потрагата по значењето на шифрата се вклучени членови на масоните, темпларите, розенкрајцерите, илуминатите, тајните служби на Израел, Велика Британија, САД... што се доведува до напад на Ватикан и атентат на папата и до средба со трите деца на Исус и на Марија Магдалина.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 190 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Клучот на Соломон

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-541-2

1 оценка за Клучот на Соломон

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in