Кнедли, полнети и печени теста

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: Gnocchi, pasta ripiena e al forno | Бр. на страни: 30 | Димензии: 15 | Корица: /

Со изданијата од едицијата „Ајде да готвиме“ ќе направите одлични рецепти! На здравје! 9100652

Цена: 50 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Кнедли, полнети и печени теста

Категории: ,
ИСБН: 978-9989-30-827-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Кнедли, полнети и печени теста”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in