Книга + подарок балсам за усни

Автор: /
Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 45 | Димензии: 20 | Корица: /

Со секој купен примерок од „Книга подарок за посебна дама како тебе“ добивате подарок балсам за усни со вкус на јагода. Одлична комбинација за подарок за секоја дама.

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product Книга + подарок балсам за усни

Категорија:
ИСБН: сет123446678

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Книга + подарок балсам за усни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in