Кодексот на Да Винчи

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2007
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 346 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Колекционерите на Леонардо Да Винчи поседуваат оригинален документ за кој подоцна е утврдено дека две страници се фалсификувани.Потрагата по оригиналните страници (кои се однесуваат на моќното оружје коешто го конструирал Да Винчи) доведува до низа тајни заговори во кои се вмешани најмоќните луѓе во светот, мистериозни организации, Ватикан итн.Дел од заговорот - атентат врз Папата.

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Кодексот на Да Винчи

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-680-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Кодексот на Да Винчи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in