Кога дува северецот

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Gut gegen norwind | Бр. на страни: 255 | Димензии: 20 cm | Корица: /

Кога го прочитав описот на книгата во кој се акцентира само дека е најпаметниот љубовен дијалог на денешницата, на моменти бев скептик и дури сакав да ја оставам книгата непрочитана. Меѓутоа, нешто ме натера сепак да ја прочитам, и така од страница на страница вниманието ми беше цeлосно обземено, а кулминацијата беше кога веќе не можев да ја оставам. Навистина, ова е прекрасен, необичен љубовен роман испишан со премногу љубовни емоции што се проткајуваат скоро во секоја реченица. Волшебен и посебен роман со двонасочни и постојани љубовни пораки кои во исто време се толку силни, а при тоа ненаметливи.
Рангирано 5.00 од 5 според 3 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 334 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Кога дува северецот

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0354-X

3 оценки за Кога дува северецот

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Дали има македонско издамие на вториот дел од оваа книга? Се вика сите Сите седум бранови?

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Angela

  Дали го имате продолжението од оваа книга?

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in