Кој го здипли моето сирење

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2004
Оригинален наслов: Who moved my cheese? | Бр. на страни: 102 | Димензии: 0 | Корица: мека

Едноставна бајка која ни донесува длабоки вистини за промените. Единствените размислувања и нарацијата на Спенсер Џонсон прават оваа книга лесно да ја чита и да ја разбере секој што сака да успее во овие променливи времиња…
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 320 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Кој го здипли моето сирење

Категорија:
ИСБН: 9989-153-05-1

1 оценка за Кој го здипли моето сирење

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in