Комедии и фрагменти

Автор: Менандар
Издавач: Профундум | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: Menandri Comoediae | Бр. на страни: 251 | Димензии: 21 см. | Корица: /

Нова атичка комедија

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Профундум

Report an abuse for product Комедии и фрагменти

Категорија:
ИСБН: 978-9989-2757-4-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Комедии и фрагменти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in