Комплет – Калуѓерот што го продаде своето ферари

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: Комплет - Калуѓерот што го продаде своето ферари | Бр. на страни: 450 | Димензии: 125 х 1 | Корица: мека

Калуѓерот што го продаде своето ферари

Брилијантна мешавина на источната духовна мудрост и острите западни принципи за успех, оваа инспиративна приказна чекор по чекор ни го посочува патот до похрабар и поурамнотежен живот, живот исполнет со изобилство и радост.

https://kupikniga.mk/product/kalugerot-shto-go-prodade-svoeto-ferari/

 

Тајните писма на калуѓерот што го продаде своето ферари

ДОЛГООЧЕКУВАНОТО ПРОДОЛЖЕНИЕ НА НАЈПРОДАВАНИОТ СЕРИЈАЛ „КАЛУЃЕРОТ ШТО ГО ПРОДАДЕ СВОЕТО ФЕРАРИ“

Џонатан Лендри поминува низ тежок период во животот. По необичната средба со својот загубен роднина Џулијан Ментл - поранешен влијателен адвокат кој одеднаш исчезнал на Хималаите - тој е принуден да патува по светот за да ги собере тајните писмата во кои се кријат извонредните тајни што ги открил Џулијан.

https://kupikniga.mk/product/tajnite-pisma-na-kalugerot-shto-go-prodade-svoeto-ferari/

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(7 оценки на корисници)

Цена: 720 ден 620 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Комплет – Калуѓерот што го продаде своето ферари

Категорија:

7 оценки за Комплет – Калуѓерот што го продаде своето ферари

 1. Rated 5 out of 5

  Radmila Stefanovska (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Иво Митрушев (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  dobra kniga

 5. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 6. Rated 5 out of 5

  Розета Лекоска (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Predobri i insprativni se 2-te knigi – Odlicni 🙂

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in