Комплет – Најпосле љубов, Професорот и Бродолом

Автор: /
Издавач: Мартина | Јазик: Македонски | Година: /
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: / | Димензии: / | Корица: мека

Најпосле, љубов https://kupikniga.mk/product/najposle-lubov/ Некои велат „токму неочекуваното е она што ги менува нашите животи“. Други пак, „без очекувања, нема разочарувања“. Но, едно е јасно: „ќе ја најдете љубовта на вашиот живот на најнеочекуваното место со најнеочекуваната личност во време кога не очекувате“. Низ редовите на овој љубовен роман ќе откриете дали Регина ќе ја најде љубовта на својот живот очекувајќи го неочекуваното.... Професорот https://kupikniga.mk/product/profesorot/ Во книгата се зборува за животот на младиот професор Вилијам Кримсфорт, за неговото детство, семејната трагедија, неговата професија како професор во училиштето за девојки во Брисел и за неговите љубовни авантури. Бродолом https://kupikniga.mk/product/brodolom-6/ Рабиндранат Тагоре, славејот на Индија, во своето део Бродолом ткае прекрасен љубовен триаголник меѓу адвокатот Рамеш, нежната, еманципирана и добровоспитана Хемналини и младата, сиромашна, без родители, но многу убава Камала.

Цена: 1140 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Мартина

Report an abuse for product Комплет – Најпосле љубов, Професорот и Бродолом

Категории: ,
ИСБН: 222-222-222-224

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Комплет – Најпосле љубов, Професорот и Бродолом”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in