Комплет – Педесет нијанси

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: Комплет - Педесет нијанси | Бр. на страни: 1554 | Димензии: 20 cm | Корица: мека

Педесет нијанси сиво

Книгата која го заведе целиот свет! Проверете зошто целиот свет ја изгуби главата заради еден еротски роман.  

Педесет нијанси потемно

Вториот дел од трилогијата на Педесет нијанси која изобилува со секси сцени, врзани раце, брзи коли, црвени сатенски постелнини, искинати фармерки, свилени чорапи и подвезици, внатрешни божици и повеќе изјави на љубов отколку што може еден човек да издржи пред да му стане лошо.
Како и да е, гарантирано е дека крвта ќе ви врие...
 

Педесет нијанси - ослободени

Возбудливо финале на приказната што целиот свет  ја очекуваше со нетрпение. Разберете колкава е силата на љубовта.
Рангирано 5 од 5 според 15 рејтинзите на корисниците
(15 оценки на корисници)

Цена: 1780 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Комплет – Педесет нијанси

Категорија:
ИСБН: PEDESET-KOMPLET

15 оценки за Комплет – Педесет нијанси

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  JA PROCITAV TAKA STO PRELETAV NIZ STRANICITE ZATOA STO NEMOZEV DA GO DOCEKAM KRAJOT .KOGA SEGA BI JA CITALA POVTORNO ISTO TAKA KE MI BIDAT CUSTVATA RAZTRESENI .SEUSTE MI E VO PAMETOT I IZGLEDA DEKA TESKO KE SE OSLOBODAM OD NEJZINOTO VLIJANIE VRZ MOITE CUSTVA.OD VREME NA VREME NAEDNAS KE MI DOJDE NEKOJ ZBOR ILI SCENA. STETA STO NEMAM PARI DA JA KUPAM I DA JA IMAM VO SEKOE VREME ZA DA SE POTSETAM NA NEKOI SCENI A I DA JA DADAM NA DRUGI DA JA PROCITAAT I DA SE ZBOGATAT SO NOVI POGLEDI KON LJUBOVTA.

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Mitko Kerov (верификуван корисник)

 6. Rated 5 out of 5

  saska vasilova (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  predobra, ama i skapa e !Jas ja procitav prvata, za ostanatite ne mi se davaat tolku pari…

 8. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 9. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Ja prochitav na angliski i vo elektronska verzija, no veruvam deka efektot ne e ist. Ja preporachuvam, bez razlika shto svetot misli. Avtorkata ima specifichen stil , dosta nevoobichaen i prekrasna umetnost na opis.

 10. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 11. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 12. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Vkupno site tri dela se predobri! 😀

 13. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 14. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 15. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in