Комплет – Седумте сестри

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Комплет - Седумте сестри | Бр. на страни: 2900 | Димензии: 21cm | Корица: мека

Комплет од 7 книги од серијалот седумте сестри. Седумте сестри: приказната на Маја https://kupikniga.mk/product/sedumte-sestri-prikaznata-na-maja/ Сестрата создадена од бура https://kupikniga.mk/product/sestrata-sozdadena-od-bura/ Сестрата од сенка https://kupikniga.mk/product/sestrata-od-senka/ Бисерната сестра https://kupikniga.mk/product/bisernata-sestra/ Сестра на месечината : приказната на Тиги https://kupikniga.mk/product/sestra-na-mesechinata-prikaznata-na-tigi/ Сестрата на сонцето : приказната на Електра https://kupikniga.mk/product/sestrata-na-sontseto-prikaznata-na-elektra/ Загубената сестра https://kupikniga.mk/product/zagubenata-sestra/

Цена: 4480 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Комплет – Седумте сестри

Категории: ,
ИСБН: k001002003

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Комплет – Седумте сестри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in