Комплет „Шерлок Холмс за деца“

Издавач: Либи | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Комплет „Шерлок Холмс за деца“ | Бр. на страни: / | Димензии: / | Корица: /

Комлетот од авторот сер Артур Конан Дојл од серијалот ,,Шерлок Холмс за деца" ги содржи следниве книги: 1.Студија во скарлетна боја 2.Знакот на четворката 3.Синиот гранат 4. Марамата си точки 5. Сојузот на црвенокосите 6. Велепоседниците од Рајгејт 7. Поморската спогодба 8. Вампирот од Сасекс 9. Дамата со превез 10. Тројцата студенти

Цена: 2110 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Комплет „Шерлок Холмс за деца“

Категории: , , ,
ИСБН: 531-032-800-684-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Комплет „Шерлок Холмс за деца“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in