Комплет – Шерлок Холмс

Издавач: Алманах | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Комплет - Шерлок Холмс | Бр. на страни: 904 | Димензии: 13x20 | Корица: тврда

„Детективот консултант“ Шерлок Холмс ги решава злосторствата на криминалците на воодушевувачки начин. https://kupikniga.mk/product/avanturite-na-sherlok-holms/ Втората книга од приказните за Шерлок Холмс содржи дел од најдобрите авантури на најпознатиот детектив на сите времиња. https://kupikniga.mk/product/memoarite-na-sherlok-holms/ Еден и единствен, Шерлок Холмс сензационално се враќа од мртвите и повторно го посветува животот на испитување на криминалните сплетки во главниот град. https://kupikniga.mk/product/vrakaneto-na-sherlok-holms/

Цена: 1100 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product Комплет – Шерлок Холмс

Категории: ,
ИСБН: 0000000001

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Комплет – Шерлок Холмс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in