Комплет – Ватикански убијци и Светското зло и беда

Автор: /
Издавач: Мартина | Јазик: Македонски | Година: /
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: / | Димензии: / | Корица: мека

Ватиканските убијци https://kupikniga.mk/product/vatikanskite-ubijtsi/ - Кој навистина владее со светот? - Како настанал комунизмот? - Кој е вистинскиот автор на „Протоколите на Сионските мудреци“? - Кој е вистинскиот автор на хиткеровата книга „Мојата Борба“? - Како настанал Исламот? И уште многу нераскажани приказни, или погрешно раскажани! Светското зло и беда наследството на 13 династии на илуминатите https://kupikniga.mk/product/svetskoto-zlo-i-beda-nasledstvoto-na-13-dinastii-na-iluminatite/ Книгата Светското зло и беда говори за малата елитна група формирана од највлијателните и најмоќните, анонимни, многу ексклузивни семејни династии распространети по светот. Тие оперираат во заднината на најголемите и најмоќни компани, медиуми и финансиски установи, но, исто така, и во заднината на политичката сцена. Нивна цел е на човештвото да му го наметнат Новиот светски поредок.

Цена: 880 ден

500 на залиха

Спореди
Продавач Мартина

Report an abuse for product Комплет – Ватикански убијци и Светското зло и беда

Категорија:
ИСБН: /

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Комплет – Ватикански убијци и Светското зло и беда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in