Komunikološki leksikon

Издавач: Jasen | Јазик: Srpski | Година: 2021
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 426 | Димензии: 21 cm | Корица: /

Цена: 1636 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Komunikološki leksikon

Категорија:
ИСБН: 978-86-6293-102-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Komunikološki leksikon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in