Констатиново раскрсче- Краљевство крви

Издавач: Систем Комикс | Јазик: Srpski | Година: 2012
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 70 | Димензии: 297x210 | Корица: /

Strip rađen po bestseller romanu Dejana Stojiljkovića, a crtan od strane Dragana Paunovića, koji se proslavio prošlogodišnjim izdanjem "Družina

Цена: 605 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Бункер-стрип

Report an abuse for product Констатиново раскрсче- Краљевство крви

Категорија:
ИСБН: 978-86-84687-98-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Констатиново раскрсче- Краљевство крви”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in