Концепт мама : дневник

Издавач: А. Шекутковска Докоска | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Концепт мама : дневник | Бр. на страни: 177 | Димензии: / | Корица: мека

„Дневник Концепт мама” е бележник за бременоста, раѓањето и почетокот на мајчинството, придружник на книгата „Концепт мама”. Тој опфаќа сѐ што би ѝ било потребно на една современа мајка да документира: дел посветен на личноста на мајката, страници во кои можат да се запишат сопствените доживувања и искуства, исхрана и вежби за време на трите тромесечја на бременоста, списоци кои се неопходни за подготовка на доаѓањето на бебето, простор за фотографии, дневник за доење и првите вкусови, страници на кои можат да се запишат размислувањата, чувствата и случувањата со своето бебе.

Цена: 450 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Концепт мама : дневник

Категорија:
ИСБН: 978-608-66244-1-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Концепт мама : дневник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in