Конзерваторско реставраторски методи и третмани на охридската збирка икони

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Конзерваторско реставраторски методи и третмани на охридската збирка икони | Бр. на страни: 363 | Димензии: 30 | Корица: /

Цена: 4200 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Конзерваторско реставраторски методи и третмани на охридската збирка икони

Категорија:
ИСБН: 978-608-4768-16-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Конзерваторско реставраторски методи и третмани на охридската збирка икони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in