Коректори на експериментот

Издавач: ДИТАС | Јазик: Македонски | Година: 2002
Оригинален наслов: Коректори на експериментот | Бр. на страни: 216 | Димензии: 20 | Корица: /

...Кога Исус и Алах не можеа да се договорат на небото, почна хаосот.
Човечанството се преполови, но сепак опстана...и стана попаметно.

Цена: 420 ден

92 на залиха

Спореди
Продавач ДИТАС

Report an abuse for product Коректори на експериментот

Категорија:
ИСБН: 9989-9920-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Коректори на експериментот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in