Коронавирус хроники/ Coronavirus Chronicles

Издавач: ПНВ Публикации | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Coronavirus Chronicles | Бр. на страни: 148 | Димензии: 21 | Корица: /

Двојазична книга поезија во препев на Јулијана Величковска

Цена: 290 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач ПНВ Публикации

Report an abuse for product Коронавирус хроники/ Coronavirus Chronicles

Категорија:
ИСБН: 978-608-265-035-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Коронавирус хроники/ Coronavirus Chronicles”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in