Korupcija : osnovni pojmovi i mehanizmi za borbu

Автор: Ilić, Goran P.
Издавач: Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu | Јазик: Srpski | Година: 2016
Оригинален наслов: Korupcija : osnovni pojmovi i mehanizmi za borbu | Бр. на страни: 190 | Димензии: 24 cm | Корица: /

/

Цена: 803 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Korupcija : osnovni pojmovi i mehanizmi za borbu

Категорија:
ИСБН: 978-86-7630-595-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Korupcija : osnovni pojmovi i mehanizmi za borbu”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in