Креативен дневник – Ни ден без творба

Издавач: Чудна шума | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Креативен дневник – Ни ден без творба | Бр. на страни: 200 | Димензии: 21 | Корица: мека

Креативни активности за 365 дена во годината. Креативниот дневник е наменет првенствено за младите креативци, но и за креативните луѓе од сите возрасти. Наменет е за оние што сакаат да ја поттикнат својата имагинација, што сакаат да се изразат преку пишан збор или цртеж, да запишат мисла, инспирација, расположение, како и за оние што имаат желба да водат еден малку поинаков дневник.

Цена: 440 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Report an abuse for product Креативен дневник – Ни ден без творба

Категории: ,
ИСБН: 978-608-4938-35-4

Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Креативен дневник – Ни ден без творба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in