Креветизам и хоризонтала

Автор: Pijan Slavej
Издавач: Прозарт Паблишинг | Јазик: македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Креветизам и хоризонтала | Бр. на страни: 52 | Димензии: 20 см | Корица: мека

„Креветизам и хоризонтала“ е книга поезија на Бранислав Николов, издадена под уметничкото име Пијан Славеј.Николов е перформер, автор и пејач во групата „Фолтин“.Дизајнот на корицата е дело на Мирослав Масин.

Цена: 200 ден

15 на залиха

Спореди
Продавач Прозарт Медиа

Report an abuse for product Креветизам и хоризонтала

Категорија:
ИСБН: 978-608-256-014-4

Questions and Answers

You are not logged in