Kriminalistika

Издавач: Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu | Јазик: Srpski | Година: 2011
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 400 | Димензии: 24 cm | Корица: /

/

Цена: 1850 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Kriminalistika

Категорија:
ИСБН: 978-86-7630-339-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Kriminalistika”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in