Крвава кошула

Издавач: ФЕНИКС | Јазик: Македонски | Година: 2006
Оригинален наслов: Крвава кошуља | Бр. на страни: 41 | Димензии: 210х148 | Корица: /

Една од најубавите поеми на македонскиот деветнаесеттиот век. 

Цена: 190 ден

7 на залиха

Спореди
Продавач ФЕНИКС

Report an abuse for product Крвава кошула

Категории: ,
ИСБН: 978-9989-33-225-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Крвава кошула”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in