Куќата во Амалфи

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: The house in Amalfi | Бр. на страни: 452 | Димензии: / | Корица: мека

Дозволете ѝ на Елизабет Адлер да ве освои водејќи ве кон драматичните карпи и морето на италијанското крајбрежје на Амалфи, во оваа книга полна со тајни, сеќавања и неочекувана љубов… Растргната меѓу две мистерии и еден привлечен човек, Ламур ќе открие дека вистината од минатото се појавува кога најмалку очекуваш. Тајните на ова прекрасно крајбрежје, каде минатото и сегашноста се судираат, предизвикуваат неочекуван пресврт. Ламур мора да се соочи со работите од кои се плаши најмногу и да најде храброст да го живее животот онака како што сака. КУЌАТА ВО АМАЛФИ е книга што ќе ве понесе и нема да ја оставите. Роман што ќе ги разбуди сите ваши чувства и ќе ве маѓепса.

Цена: 350 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Куќата во Амалфи

Категорија:

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Куќата во Амалфи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in