Куќичка за кукли

Автор: /
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: Doll's house | Бр. на страни: 48 | Димензии: 21х27 | Корица: /

Откриј ја оваа прекрасна хартиена куќичка за кукли, која чека да ја споиш и да ја пополниш со стилски мебел! Секоја соба има едноставни упатства за склопување-свиткување. Нема потреба од лепак или ножици: само извади ги деловите од хартиениот мебел, свиткај ги и може да ги користиш! Како што ја правиш куќичката за кукли, така ќе се запознаваш со авантурите на Клои додека се вселува во нејзиниот сопствен дом. 

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Куќичка за кукли

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-277-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Куќичка за кукли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in