Kultura sećanja na vojvođanskom prostoru : tematski zbornik

Автор: /
Издавач: Filozofski fakultet Univerziteta u Novom Sadu | Јазик: Srpski | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 245 | Димензии: 22 cm | Корица: /

Цена: 872 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Kultura sećanja na vojvođanskom prostoru : tematski zbornik

Категорија:
ИСБН: 978-86-6065-431-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Kultura sećanja na vojvođanskom prostoru : tematski zbornik”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in