Курвински хроники (роман сошиен од шест парчиња време)

Издавач: Арс ЛИБРИС | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Курвински хроники : (роман сошиен од шест парчиња време) | Бр. на страни: 262 | Димензии: 20 | Корица: /

Вознемирен сум како тинејџер пред губење невиност. Така се вели. Реално, немав време за вознемиреност пред Катерина да ми ја земе невиноста. Ама сега треперам. Имам неконтролирана тре­ма. За половина час ќе дојде жена што носи пари за да има секс со мене. Ќе станам проститутка. Машка курва. Катерина ја договори.

Цена: 350 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Курвински хроники (роман сошиен од шест парчиња време)

Категорија:
ИСБН: 978-608-259-760-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Курвински хроники (роман сошиен од шест парчиња време)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in