Лајка формат

Издавач: Готен | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 412 | Димензии: / | Корица: /

Со извонредна раскажувачка способност, Даша Дрндиќ создава болна атмосфера, особено силна емотивна приказна во која е забележливо изобилство на автобиографски елементи. Жестината и грубоста на одредени сцени се испреплетуваат со притаена женска поетичност.

Цена: 350 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач Готен

Report an abuse for product Лајка формат

Категорија:
ИСБН: 978-608-4625-19-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Лајка формат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in