Лавиринт на духовите 1

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: El laberinto de los espíritus | Бр. на страни: 500 | Димензии: 21 | Корица: мека

Барселона 1938 г. Една мартовска вечер по подолго отсуство ,Фермин Ромеро де Торес се враќа во Барселона со намера да го посети семејството на неговиот починат пријател.Но, само што ќе пристигне кај нив, започнува стравично бомбардирање на градот и тој успева да ја спаси само Алиса, осумгодишната ќерка на пријателот. Во вториот бран на бомби врз градот,  на Алиса ѝ се губи секоја трага. Фермин очајнички се обидува да ја пронајде, но неговите напори остануваат залудни...
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 490 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Лавиринт на духовите 1

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0560-8

1 оценка за Лавиринт на духовите 1

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in