Лесен начин да ставите крај на пушењето

Автор: Ален Кар
Издавач: Ад Вербум | Јазик: македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Easy Way to Stop Smoking | Бр. на страни: 266 | Димензии: 21 см | Корица: мека

БИДЕТЕ СРЕЌЕН НЕПУШАЧ ДО КРАЈОТ НА ЖИВОТОТ!
За да се откажете од пушењето потребно е само да ја прочитате оваа книга. Додека ја читаме смеете дури и да пушите. Нема застрашувачки тактитки, нема да се здебелите, а откажувањето нема да го чувствувате како лишување. Ако сакате да се ослободите од навиката, тогаш зграпчете ја шансата.
Ален Кар им помогна на милион луѓе да станат среќни непушачи. Неговиот уникатен метод ја отстранува психолошката зависност од цигари и во буквална смисла ве ослободува.

Цена: 300 ден

499 на залиха

Спореди
Продавач Ад Вербум

Report an abuse for product Лесен начин да ставите крај на пушењето

Категорија:
ИСБН: 978-608-65029-8-0

Questions and Answers

You are not logged in