Лето на љубовта

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: Summer of love | Бр. на страни: 366 | Димензии: 145x205 | Корица: мека

Кој знае каква љубов може да се доживее за време на летото? Шан Бишоп го напушти зовриениот град и започна нов живот на село. Со своето синче, градина како од разгледница и нејзината работа која доживува процут, среќна е и премногу зафатена. И одеднаш, една прекрасна летна ноќ, се појавува Гас Бересфорд. Истражувач, заводник, Гас е неверојатно возбудлив, предизвикувачки гламурозен и - како што Шан се убедува себеси - сосема погрешен избор за самостојна и претпазлива жена како што е таа. Но Шан и Гас се знаат од поодамна... И покрај нејзините намери, нема да помине долго време, а таа повторно ќе се вљуби во него..
Рангирано 1 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 270 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Лето на љубовта

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-412-1

1 оценка за Лето на љубовта

  1. Rated 1 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    Dosadna..za zal…

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in