Лето на љубовта

Publisher: Топер | Language: Македонски | Year: 2015
Original title: Summer of love | Num. of pages: 366 | Dimensions: 145x205 | Cover: мека

Кој знае каква љубов може да се доживее за време на летото? Шан Бишоп го напушти зовриениот град и започна нов живот на село. Со своето синче, градина како од разгледница и нејзината работа која доживува процут, среќна е и премногу зафатена. И одеднаш, една прекрасна летна ноќ, се појавува Гас Бересфорд. Истражувач, заводник, Гас е неверојатно возбудлив, предизвикувачки гламурозен и - како што Шан се убедува себеси - сосема погрешен избор за самостојна и претпазлива жена како што е таа. Но Шан и Гас се знаат од поодамна... И покрај нејзините намери, нема да помине долго време, а таа повторно ќе се вљуби во него..
Rated 1 out of 5 based on 4 customer ratings
(1 customer review)

Price: 270 ден

Out of stock

Notify me when the product will be in stock

Compare
Sold By Топер

Report an abuse for product Лето на љубовта

Category:
SKU: 978-608-208-412-1

1 review for Лето на љубовта

  1. Rated 1 out of 5

    Anonymous (verified owner)

    Dosadna..za zal…

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in