• Не можете да ја додадете таа сума "Управување со промените" во кошничката затоа што немаме доволно на залиха (0 останува).

Лидерство – Моќни потези

Автор:
Издавач: ИКОНА | Јазик: македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Leadership - Power Plays | Бр. на страни: 292 | Димензии: 14x21 | Корица: /

Како најголемите раководители на светот, го достигнаа врвот во својата игра.

Цена: 699 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Лидерство – Моќни потези

Категорија:
ИСБН: 978-9989-168-08-6

Questions and Answers

You are not logged in