Лидерство – Моќни потези

Author:
Publisher: ИКОНА | Language: македонски | Year: 2009
Original title: Leadership - Power Plays | Num. of pages: 292 | Dimensions: 14x21 | Cover: /

Како најголемите раководители на светот, го достигнаа врвот во својата игра.

Price: 699 ден

3 in stock

Compare
Sold By ИКОНА

Report an abuse for product Лидерство – Моќни потези

Category:
SKU: 978-9989-168-08-6

Questions and Answers

You are not logged in