Liza në botën e çudirave

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Shqip | Година: 2009
Оригинален наслов: Liza në botën e çudirave | Бр. на страни: 16 | Димензии: 120x165 | Корица: /

Në këtë edicion janë përfshirë 12 përrallat më të bukura nga e gjithë bota. Për lexuesit e vegjël ata përfaqësojnë një thesar të vërtetë pasurish të pashtershme të personazheve interesante dhe fantastike, kafshë inteligjente, princesha dhe princër që e nxisin imagjinatën e çdo fëmijë dhe e shpien në një botë krejt të re e të pazakontë – mbretërinë e përrallave.

Цена: 63 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Liza në botën e çudirave

Категорија:
ИСБН: 978KK00107

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Liza në botën e çudirave”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in