Ljubavni čvor

Автор: Elizabet Čedvik
Издавач: Младинска книга | Јазик: Hravtski | Година: 2007
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 540 | Димензии: 14 х 22 | Корица: /

Во 1140 година Англија плива во крв. Преку судбините на ликовите,авторката проникнува во животот на средновековната епоха.

Цена: 753 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Ljubavni čvor

Категорија:
ИСБН: 978-86-7928-078-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Ljubavni čvor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in