Ловец на души

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: Il tribunale delle anime | Бр. на страни: 416 | Димензии: 20 см | Корица: /

Над Рим се истура силен дожд. Двајца младичи истражуваат случај со исчезната девојка. Можеби е киднапирана? – или ако е сеуште жива, не и останува уште многу време. Кога ќе им се вкрстат патиштата, Маркус и Сандра ќе откријат ужасен свет преполн со тајни, скриени помеѓу мрачните сокаци на Рим. Свет кој е осмислен и до најситниот детаљ... совршено злобен!

Цена: 550 ден 380 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Ловец на души

Категорија:
ИСБН: 608-10-0314-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Ловец на души”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in